Vizyonda Ne Var?

Yazar: Tarih 18 Aralık 2017

  • Star Wars: Son Jedi

Jedi dünyasına adım atan Rey, yoldaşı Luke Skywalker, Leia Finn ve Poe gibi arkadaşlarıyla Güç’ün ve geçmişin sırlarını öğrenmek üzere büyük bir maceraya atılırlar. Bilim kurgu, aksiyon, fantastik, macera türündeki filmde Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher, Laura Dern, Oscar Isaac, Gwendoline Christie ve Lupita Nyong’o gibi birbirinden ünlü isimler yer almaktadır ve yönetmen koltuğunda ise Rian Johnson oturmaktadır.

 

  • Poyraz Karayel: Küresel Sermaye

Mafya babası Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işlere bulaşmış Makber’in oğlu Semih’le birliktedir. Ancak babası bu ilişkiyi kesinlikle onaylamamaktadır, Kulaksız Adnan, kızını Semih’ten ayırması için Bahri Umman’dan yardım ister. Bahri’de bu işi oğlu Sadrettin ve adamlarına verir. Ancak Sadrettin ve adamları sakarlıklarıyla işleri içinden çıkılmaz bir hale getirir ve büyük bir maceranın içine düşerler. Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Emel Çölgeçen, Musa Uzunlar ve Cem Cücenoğlu’nun yer  filmin yönetmenliğini Osman Taşçı üstleniyor.

  • The Party

Muhalefet partisinde siyaset hayatını sürdüren Janet kocası Bill’le birlikte yakın arkadaşlarını çağıracakları bir kutlama hazırlığı yaparlar. Janet çok neşelidir, ancak eşi Bill’in yapacağı açıklama, herkesin şoke olmasına ve partinin çığrından çıkmasına neden olacaktır. Sally Potter’ın yönettiği filmde  Cillian Murphy, Emily Mortimer, Kristin Scott Thomas, Timothy Spall, Patricia Clarkson, Cherry Jones ve Bruno Ganz gibi oyuncular yer almaktadır.

 


Benzer Yazılar

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background