Şubat Ayı Ankara Kültür-Sanat Etkinlikleri

Yazar: Tarih 18 Şubat 2018

Şubat ayı ile beraber Ankara’da kültür sanat etkinliklerinin devam etmesiyle sanatseverler keyifli vakitler geçiriyor. Gerek konserler, tiyatro oyunları gerekse sergiler ve diğer etkinliklerle bu ay Ankara’nın hareketli bir ay geçireceğe benziyor.

  • Bu ayda; Kalben, Ezhel, Erol Evgin gibi birçok değerli ve popüler sanatçılarımız verecekleri konserler ile eğlence ve heyecan dolu dakikalar yaşatacaklar.

  

  • Bunların yanında Broadway’de yıllarca kapalı gişe oynayan ve  birçoğumuzun filmlerle kitaplarla bildiğimiz efsanevi ‘The Musical Dracula’, 24 Şubat’ta Meb Şura salonunda oynayacak.
  • Devlet opera ve balesinde de 3 Şubat’ta gösterime giren ‘Aşk İksiri’ operası Şubat ayı boyu8nca devam edecek.

  • 14 Şubat’ta ise ‘Sevgililer Günü Konseri’ çiftlere güzel anlar yaşatacak, 17 Şubat’ta ise modern dans topluluğunun ‘Güldestan’ gösterisi sahneye çıkacak.

  • Yine 17 Şubat’ta Galip Emre Dance Company tarafından sahnelenen, ‘Beyaz Oda II – Karmaşık İlişkiler’, CerModern Sanatlar Merkezi’nde seyircisiyle buluşuyor. Katılımcı ve izleyicilere ve keyifli vakit geçirirken hem debenliklerini sorgulamaya iterek derin bir anlam yüklüyor.


Benzer Yazılar

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background