Sinema-Dizi Bülteni

Yazar: Tarih 11 Ocak 2018

Rick and Morty Dördüncü sezon ne zaman çıkacak?

ilk kez 2013 yılında seyirciyle buluşan Rick and Morty dizisi kısa sürede tüm dünyada büyük bir izleyici ve hayran kitlesi kazandı. Çılgın bir bilim adamı Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası maceralarını anlatan animasyon, Ekim 2017’de 3. sezonun son bölümünü yayımlamıştı. Şimdi izleyiciler heyecanla dördüncü sezonu bekliyor fakat bu bekleyiş biraz uzun sürecek gibi, dizinin yapımcıları yeni sezonun 2019’un sonunda yayınlanacağını duyurdular. Fakat Rick and Morty hayranları uzun bir bekleyişin sonunda dördüncü sezonda 10 bölüm yerine 14 bölüm izleyecekler!

Fi Dizisi İkinci Sezonda Final Yapacak!

Azra Kohen’in Fi, Çi,Pi üçlemesinin diziye uyarlaması olan internet dizisi Fi, kısa sürede büyük beğeni topladı. Gerek oyuncu kadrosuyla, gerekse yapım ekibiyle izleyiciye son derece kaliteli bir yapım sunan fi dizisinin toplamda dört sezon olması bekleniyordu fakat Azra Kohen’in isteği üzerine dizinin ikinci sezonda final yapması bekleniyor. Azra Kohen’in diziyi bitirmek istemesinin sebebi ise, dizinin kitaplarına uygun ilerlemiyor olması. Azra Kohen Fi dizisinin ekibinden çok memnun olsa da kitaplarının diziye uyarlanmasının güçleştiğini söylüyor, bu nedenle dizinin kitaplarından apayrı bir şekilde çekilmesini istemiyor. Son karar dizinin yapımcısının ve yayıncısının elinde. Fi’nin devam edip etmeyeceğini heyecanla bekliyoruz.

Millie Bobby Brown Sherlock Holmes’in Kız Kardeşi Olacak

Son zamanların sevilen dizisi Stranger Things’in genç yıldızı Millie Bobby Brown Sherlock Holmes’in farklı bir uyarlamasında Sherlock Holmes’in kız kardeşi Enola Holmes’i canlandıracak. Nancy Springer tarafından kaleme alınacak bu uyarlama Sherlock Holmes’in küçük kız  kardeşi Enola etrafında şekillenecek,abisi gibi yeteneklere sahip olan Elona’nın 14 yaşındayken yetimhaneden kaçıp ailesini arama serüvenini konu alacak.

      


Benzer Yazılar

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background