Halkla İlişkiler

Radyo Bilkent’in radyo programları ve düzenlediği etkinlikler için sponsor bulan, reklamları koordine eden, çeşitli etkinliklere basın sponsoru olunması için koordinasyonu sağlayan ve çeşitli promosyonlar araştırıp bulan birimdir. Sales and Marketing Sub-Department is responsible for finding sponsors for all Radio Bilkent shows, music programs and events. Furthermore, they coordinate advertisements, media sponsorships and promotions.

Radyo Bilkent’in katıldığı, organize ettiği ve düzenlediği bütün etkinliklerden sorumlu birimdir. Etkinliklerin oluşumunu, koordinasyonunu ve etkinliklerin genel kontrolünü sağlar. Organization Department is responsible for planning and organizing all events by Radio Bilkent.

Radyo Bilkent’i geliştirmek ve var olan sorunları gidermek için araştırmalar yapar, radyo çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarınımaksimize etmeye çalışır.Aynı zamandaRadyoda görev alacak personelin eğitiminden sorumlu birimdir. Human Resources Sub-Department is responsible for spearheading the recruitment and conflict resolution processes within Radio Bilkent. They are also responsible for organizing in-house training seminars, management of graduate employees of […]

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background