Dünya Magazin Bülteni

Yazar: Tarih 11 Ocak 2018

Camila Cabello: “Fifth Harmony Grubuyla İlgili Kötü Bir Şey Söylemeyeceğim”

Önümüzdeki günlerde The Hurting, The Healing, The Loving isimli yeni albümünü yayınlayacak olan genç şarkıcı Camila Cabello, geçtiğimiz günlerde Rolling Stone dergisi ile yaptığı röportajda ayrıldığıFifth Harmony grubu hakkında konuştu. İşte Camila’nın o açıklamaları:

Hayranlarımın bir çoğu grubun fanıydı ve bazıları hala fanı. Hayalleri mahvetmek istemiyorum. Onlar bir şeye inandılar ve bu çok güzel. Eminim One Direction’da da olmuştur, kimse sahne arkasını gerçekten görmedi. Sadece hayali görüyorlar.

Dua Lipa Yıllar Önce Yorumladığı Bir Şarkıda Irkçı Kelimeyi Kullandığı İçin Özür Diledi

New Rules şarkısıyla adından çokça bahsettiren güzel şarkıcı Dua Lipa, 2014 yılında yorumladığı Smoke Drink Break Up şarkısında yer alan ‘Nigga (Zenci)‘ kelimesini söylediği için herkesten özür diledi. Aslında şarkıdaki o kelimeyi kullanmadığını ancak yine de bundan rahatsız olanlar için özür yazısı paylaştı:

2014 yılında coverımda kimseyi kızdırmak ve üzmek niyetinde değildim. Kelimenin hepsini söylemedim ama itiraf etmeliyim ki onu bile yapmamalıydım ve hatta onun yerine bu tarz bir karışıklığa yol açmasını engellemek için başka bir kelime kullanmalıydım. O zaman böyle düşünememiştim. Daima sosyal adalete destek veriyorum ve kızdırdığım herkesten özür dilerim.

Paris Hilton ve Chris Zylka Nişanlandı!

Sosyetenin en gözde isimlerinden Paris Hilton bir süredir birlikte olduğu oyuncu erkek arkadaşı Chris Zylka ile dünya evine giriyor! 36 yaşındaki güzel yıldız bu mutlu haberi Instagram hesabından herkese duyurdu! Çifti tebrik ederiz.

Angelina Jolie ile rapçi Drake Graham aşk mı yaşıyor?

Brad Pitt’le boşanma aşamasında olan Angelina Jolie’nin, gönlünü Kanadalı aktör ve müzisyen Drake Graham’a kaptırdığı iddia edildi. ABD basınına göre; 42 yaşındaki aktris, rapçi Drake ile gizli gizli görüşüyor.

 

 


Benzer Yazılar

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background