Dünya Magazin Bülteni

Yazar: Tarih 18 Şubat 2018

Kylie Jenner, Bebeğini Dünyaya Getirdiğini Duyurdu!

Ünlü reality-tv yıldızı Kylie Jenner, 4 Şubat Pazar günü resmi olarak doğum yaptığını tüm herkese duyurdu! 20 yaşındaki genç yıldız Travis Scott ile olan bebeğini 1 Şubatta dünyaya getirdiğini açıkladı. İşte Kylie’nin o paylaşımı:

“Bütün bu varsayımlarda sizi karanlıkta tuttuğum için özür dilerim. Sizi bütün yolculuklarımda yanımda götürmeme alışıksınız. Hamileliğim dünyanın önünde yapmak istemediğim şeylerden biriydi. Hayatımdaki en önemli bu kısma en pozitif, stressiz ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmam gerektiğini biliyordum. Daha önceden hiç bunu planlamamıştım. Bebeğimin her stresi ve duyguyu hissedebileceğini biliyordum ve bunu küçük hayatım ve bizim mutluluğumuz için yaptım. “

“Hamilelik bu hayatta edindiğim çok güzel, güçlendirici ve hayat değiştirici bir deneyimdi ve bunu özleyeceğim. Arkadaşlarıma ve aileme bu durumu olabildiğince özel tuttukları için müteşekkeirim. Güzel ve sağlıklı kızım 1 Şubatta dünyaya geldi ve bu mutluluğu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Hiç böyle bir sevgi ve mutluluk hissetmemiştim. Anlayışınız için teşekkür ederim.”

Selena Gomez: “Yeni Albümümü Yayınlamaya Hazır Değilim”

Ünlü şarkıcı/oyuncu Selena Gomez, Harper’s Bazaar dergisinin 2018 Mart ayı sayısının kapağında yer alıyor. Dergiyle özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren Selena’nın yeni albümü hakkında söyledikleri:

“Yeni albümümün tamamlanması sonsuz görünüyor. İnsanlar bana nedenini sorduğunda, bu konuda dürüst davranıyorum: Çünkü daha hazır değilim. Bu böyle, müziğimin bulunduğu yer konusunda henüz yeterince güven sahibi değilim. Eğer 10 yıl sürerse, 10 yıl sürecek, umrumda değil. Şu an yaptığım diğer şeyler konusunda amaçlarım var.”

Camila Cabello, Erkek Arkadaşı Matthew Hussey İle İlk Kez Görüntülendi!

Never be the Same isimli şarkısıyla gündemde olan güzel şarkıcı Camila Cabello, 9 Şubat Cuma günü Meksika’daki bir plajda Matthew Hussey ile sarmaş dolaş görüntülendi! 20 yaşındaki genç şarkıcının, ünlü İngiliz televizyoncu ve yazar olan Matthew Hussey ile olan samimi anları objektiflere işte böyle yansıdı:

     

Brooklyn Beckham, David Beckham’ın Doğum Yılını Dövme Olarak Eline Yazdırdı

Eski futbolcu David Beckham‘ın oğlu Brooklyn Beckham kısa bir süre önce Instagram hesabında eline yaptırdığı yeni dövmesinin görüntüsünü paylaştı! Dövme sanatçı Mr. K.’in stüdyosunda dövme yaptıran genç yıldız, babasının doğum yılı olan 1975 yılını eline yazdırdı. İşte Brooklyn’in sosyal medya hesabında paylaştığı o yeni dövme:

Lana Del Rey, Sahnede Gözyaşlarına Boğuldu!

Ünlü şarkıcı Lana Del Rey, Atlanta’da verdiği konserinde gözyaşlarına boğuldu! Geçtiğimiz hafta sonu 43 yaşındaki bir adam tarafından kaçırılma teşebbüsünde bulunan ünlü şarkıcı konserinde şunları söyledi:

“Orlando’da da yaşananlardan sonra bu akşam burada sizinle olmak istedim çocuklar. Şu an gerçekten iyi hissediyorum ve sahnedeyken sadece birazcık gergin hissediyorum. Sadece bu akşam burada bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.”


Benzer Yazılar

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Current track
TITLE
ARTIST

Background