Biz Kimiz

Biz Kimiz

     Genç, dinamik ve enerji dolu altyapısıyla, her saati dolu dolu geçen yayın akışıyla, kaliteyi yakalayabileceğiniz radyo istasyonu 96.6 Radyo Bilkent. 1995 yılında kurulan Radyo Bilkent, Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında 96.6 frekansında 2002’den bu yana “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin”​ sloganıyla dinleyicilerine kesintisiz müzik ve eğlence sunmaya devam ediyor.

     Siz dinleyicilerimizi en kaliteli ve en güncel müziklerle buluşturmayı kendine ilke edinmiş 96.6 Radyo Bilkent frenkansı, müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyanın en yeni ve en hit müziğini CHR(contemporary hit radio) formatında sizlerle buluşturuyor. Radyo Bilkent tam sana göre çünkü Hit müziğin yanında Rock, R&B, Hip Hop, Pop, Caz ve daha niceleri burada. Her tarzda eskiyi ve yeniyi buluşturmayı kendine ilke edinmiş radyomuz sürekli güncellenen müzik listeleriyle tam istediğin gibi.

     96.6 Radyo Bilkentten ayrılmayın ve içinizden gelen sesi dinlemeye devam edin.

Yayın Departmanı

sound-speaker-radio-microphone

Müzik Birimi

Duyduğunuz her anonsun sahipleri, dinlediğiniz programların sunucuları. Hafta içi her gün saat 17 ile 19 arasında Drive Time programının DJ'leri.
pexels-photo-1524146

Haber Birimi

Radyomuzda duyacağınız her haberin sunucusu ayrıca hazırlayanı, Tie-Break ve Demarkaj adlı güzide programlarımızın da yaratıcıları.
pexels-photo-860707

Prodüksiyon Birimi

Radyomuzda dinleyeceğiniz tüm sesli içeriğin hazırlanmasının sorumluları. Tüm sweeper, promo, spot ve hooklar onların elinden çıkıyor.
pexels-photo-860707

İçerik Birimi

Drive Time'ların eksiksiz elemanı, sosyal medya ve web sitesi yöneticileri. Ayrıca reklam metinleri ve bilkent news yazıları da onlara emanet.

Halkla İlişkiler Departmanı

drawing social network structure

Organizasyon Birimi

Radyo Bilkent'in düzenlediği etkinliklerin kahramanları. Etkinliklerin oluşumundan sonuçlanmasına kadar olan sorumlulukları üstlenen birim.
pexels-photo-3184311

Satış ve Pazarlama Birimi

Reklam işlerinin sorulduğu; bizlere sponsor, promosyon ve basın sponsorluğu bulan bu ilişkileri koordine eden radyonun gizli kahramanları.
1643883

Tasarım Birimi

Tanıtım amaçlı veya değil radyo bilkent'e ait tüm el ilanları, t-shirt, afiş, takvim gibi tüm görsel materyalin tasarımını yapan yetmezmiş gibi videolarımızı da düzenleyen birim.
pexels-photo-3184311

İnsan Kaynakları Birimi

Radyomuzu geliştirmek için güvendiğimiz insanlar. Sorunların çözümü ve her çalışanın performansını artırmak da onların görevi.


RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist