Therefore I Am: Billie Eilish’in Yeni Rekoru

Written by on 16 Şubat 2021

Henüz 19 yaşında olan Billie Eilish, “Therefore I Am” teklisi ile yeni rekora daha imza attı. Genç sanatçı, yeni parçası ile kısa sürede The Billboard’un Alternative Play listesinde zirveye ulaştı. “Therefore I Am”, Eilish’in “Bury A Friend”, “Bad Guy” ve “Everything I Wanted” teklilerinden sonra zirvede yerini alan dördüncü teklisi oldu.

2020 Grammy ödüllerinde de “Bad Guy” ile beş dalda Grammy kazanan Eilish, bu sefer “Therefore I Am” ile kendi dinlenme rekorunu kırdı. Yeni jenerasyonun sevilen sanatçısı Billie’nin, yükselen ivmesiyle daha da fazla ödülü evine götüreceğinin sinyallerini verdiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda Billie, yükselen başarısını 2021 yılında da devam ettireceğini tüm rakiplerine göstermiş oldu.  

Dark Pop olarak adlandırılan melonkolik ama aynı zamanda hareketli olan bu türü, “Therefore I Am” teklisi ile dinleyicilerine sunan Billie Eilish’in herkesin beğenisini kazandığı açık. Eğer sen de hem eğlenmek, hem de Billie’nin melankolik ses tonuna kendini bırakmak istiyorsan, şimdi kendini bu harika alternatif şarkıyla baş başa bırak.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist