RADYO BİLKENT BAHAR DÖNEMİ BAŞVURULARI

Written by on 3 Şubat 2021

Merhaba Bilkentli! Radyo Bilkent’le eğlencenin adını koymaya ne dersin?

Radyo Bilkent’in bahar dönemi işe alım başvuruları başladı! Çevrimiçi hayat temposuna devam ediyoruz, bu dönem de başvuru ve eğitim sürecini online olarak yürütüyoruz. Elimden her iş gelir, grup çalışması ve eğlence benden sorulur diyorsan, bir de bölümünü okurken şirket deneyimi kazanmak istiyorsan, şimdi Radyo Bilkent’e başvurmanın tam zamanı! 

Dinleyicilerini kesintisiz müzik ve eğlenceyle buluşturmayı hedefleyen Radyo Bilkent ailesinin bir parçası olmak istiyorsan tek yapman gereken bu yazının sonunda yer alan işe alım başvuru formunu doldurmak.

Radyo Bilkent Yayın Alt Birimleri

Haber: Radyo Bilkent’te gün içinde yayınlanan haberlerin hazırlanmasından ve sunulmasından sorumludur. Aynı zamanda Haber Birimi çalışanları birime ait özel program olan Demarkaj’ı sunar ve isteklerine göre özel program yapabilirler.

Müzik: Radyo Bilkent’in günlük yayın akışından, şarkı listelerinin hazırlanmasından ve klasik müzik yayınlarından sorumludur. Müzik birimi elemanları, en çok dinlenen kuşakta yapılan Drive Time programının ekibinde yer alır ve isteklerine göre özel program yapar.

Prodüksiyon: Radyo Bilkent’teki yayının kalitesinin arttırılmasından, özel programların prodüktörlüğünden ve Radyo Bilkent’in organizasyonlarındaki müzik yayınlarından sorumludur. 

İçerik Üretimi ve Yönetimi: Radyo Bilkent’te hazırlanan ve yayınlanan içeriklerin tamamından ve Radyo Bilkent’in sosyal medya hesaplarının yönetiminden sorumludur. Aynı zamanda Radyo Bilkent’in YouTube kanalı için çalışmalar yapar.

Radyo Bilkent Halkla İlişkiler Alt Birimleri

Tasarım: Radyo Bilkent’ in el ilanı, afiş, sosyal medya görselleri ve videoları gibi tüm görsel tanıtım işlerinden sorumludur. Ayrıca Radyo Bilkent Youtube kanalının video, kurgu ve çekimini de gerçekleştirir.

Satış ve Pazarlama: Radyo Bilkent’in radyo programları ve düzenlediği etkinlikleri için sponsor bulma, çeşitli etkinliklere medya sponsoru olma ile ilgilenirler. Yayında ve sosyal medyada dağıtılmak üzere promosyonlar bulur ve radyo reklamlarını ayarlar. Radyo Bilkent’in her açıdan pazarlanmasından sorumludur.

Organizasyon: Radyo Bilkent’in katıldığı, organize ettiği ve düzenlediği bütün etkinliklerden sorumlu birimdir. Etkinliklerin oluşumunu sağlar ve koordinasyonunu etkinlik öncesinde ve sırasında kontrol eder.

Radyo Bilkent İnsan Kaynakları Birimi

Radyo Bilkent’i geliştirmek ve var olan sorunları gidermek için araştırmalar yapar, radyo çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarını optimize etmeye çalışır. Aynı zamanda radyoda görev alacak personelin eğitiminden sorumlu birimdir.


Buradan Başvuru Formuna Ulaşabilirsiniz


*Son başvuru tarihi 10 Şubat saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

*SRS üzerinden yapılan başvurular, Radyo Bilkent sosyal medya hesaplarında yer alan başvuru formu doldurulmadıkça geçersizdir. Radyo Bilkent’e başvurunuzun kabul edilmesi için başvuru formumuzun doldurulması gerekmektedir.

*Başvuru ve eğitim süreciyle ilgili sorularınızı rb.egitim@gmail.com adresine mail atarak sorabilirsiniz. 

*Radio Bilkent’s staff recruitment application form is not suitable for foreign students. It is suitable for only Turkish speaking students. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist