The Weeknd – After Hours

Written by on 5 Mart 2020

           

Uzun süredir sessizliğini koruyan, yaptığı şarkılarla tadı damakta bırakan yetenekli pop müzik sanatçısı The Weeknd meraklı bekleyişin ardından dinleyicilerine albümünün de adını taşıyan single’ını duyurdu.

2019 yılının başında albümdeki “Heartless” ve “Blinding Lights” adındaki şarkılarıyla büyük beğeni toplayan sanatçı yine başarılı bir işe imza attı.

Sosyal medya hesabından yarattığı büyük etki sonrasında başta dinleyicileri olmak üzere çoğu müzik sever “yılın en iyi şarkısı” olabileceğine dair yorumlar yapmaya başladılar.

The Weeknd’in diğer albümlerindeki heyecan dolu ve dinamik şarkıların yanı sıra bu single’ı dinleyenlerine alışılmışın dışında duygular yaşattı. Bu durum ilk dinlediğinizde bir dezavantaj gibi gelse de şarkının en çekici yanlarından birisi haline geldi. Dengesini çok iyi bir şekilde sağlamış olan şarkı, dinledikçe bir daha dinleme isteği oluşturuyor.

The Weeknd dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmak için uzun bir tura çıkmak için hazırlanıyor. Dünya’nın birçok yerini dolaşacak olan The Weeknd izleyicilerine görsel bir şölen yaşatacak.

Siz de müzikle ilgili bütün gelişmeleri anında öğrenmek istiyorsanız, Radyo Bilkent’le kalın!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist