Justin Bieber’dan Yeni Şarkı: Yummy

Written by on 6 Ocak 2020

10’lu yılların sonuncusu, 2019 neredeyse bir hafta önce geride kaldı, fakat siz de hala tarih atarken yanlışlıkla 2019 mu yazıyorsunuz? Dert etmeyin, çünkü şimdi 2019’u sizlere tamamen unutturup 2020’nin nasıl bomba gibi başladığını hatırlatacak ve kalplerinizi sıcacık yapacak bir haberle karşınızdayız.

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, geçtiğimiz yılın mart ayında hayranlarını son derece üzecek bir sessizliğe bürünmüştü. 2020’ye girerken ise tam da ondan beklenecek bir hareket yaptı ve “Yummy” adlı yeni şarkısını hayranlarının beğenisine sundu. Şarkıcının bu yeni şarkısı heyecan verici bir özelliğe sahip: Bieber’ın dört yıl sonra çıkardığı ilk solo şarkısı.

Ünlü şarkıcı, yeni şarkısı Yummy için uzun süredir sosyal medya üzerinden geri sayım yaparak hayranlarının heyecanını ve beklentisini iyice artırıyordu. Şarkı çıktıktan sonra yaptığı konuşmayla dinleyenlerinin gönlünü bir kere daha fethetmeyi başaran Bieber şöyle konuştu: “Hayranlarımın yeni bir albüm istediklerini söyleyen çok fazla mesajını okudum. Bütün ergenliğim ve 20’li yaşlarımın başı boyunca turnelerdeydim. Benim fark ettiğim ve sizin de gördüğünüz gibi son turnede mutsuzdum. Bunu hak etmiyorum ve siz de bunu hak etmiyorsunuz. Enerjik, eğlenceli, canlı ve ışıltılı bir gösteri için para ödüyorsunuz ve ben sizlere bunu veremedim. Birçoğumuz gibi ben de bakıyorum, arayışlara giriyorum, deniyorum ve yanılıyorum. Şimdi çoğumuzun sahip olduğu köklü sorunlardan bazılarını onarmaya odaklandım, böylece darmadağın olmaktan kurtulurum.”

2020 yılına bomba gibi bir giriş yapacak ünlü şarkıcı Justin Bieber, bu sene içinde hiç boş durmayıp yoğun bir çalışma temposuna girecek gibi görünüyor. Sevilen sanatçı, gelecek aylarda bir albüm çıkaracak, belgeselde oynayacak ve turneye çıkacak. Bieber’ın bu yoğun temposuna bizlerle birlikte eşlik etmek isterseniz takipte kalmayı unutmayın!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist