Tones and I

Written by on 4 Ocak 2020

Gerçek adı Toni Watson olup ‘Tones and I’ ismiyle bildiğimiz bir şarkıcı ile karşınızdayız. 2019 yılında en çok dinlenen şarkıcılar listesinde ilk sıralara yerleşen Tones and I, 2019 yılında çıkardığı Dance Monkey single’ı ile dillerden düşmeyecek bir çalışmaya imza attı. Electropop türündeki şarkı hem pop hem de elektronik türünü birleştirerek tüm dinleyicilerin ilgisini çekti.

Dijitali kasıp kavuran şarkı bir anda tüm dünyayı fethetmeyi başardı.

Kendi ülkesi olan Avustralya’nın yanı sıra İngiltere, Almanya, İsveç, Hollanda ve Norveç’te bu şarkısıyla ilk sıraya yerleşti. ‘Bilboard Hot 100’ müzik listesinde 23. Sırada yer alarak başarısını devam ettirdi. 2019’un sonuna gelirken şarkı çıkalı henüz 6 ay olmasına rağmen Spotify’ın hazırladığı ‘Best Songs of The Year’ albümünde ilk sıralara yerleşti.

Diğer şarkıları için büyük beklenti yaratan Tones and I, ilk albümü ‘The Kids Are Coming’i 2019 yaz döneminde çıkardı ve dinleyicilerin büyük beğenisini topladı. Never Seen The Rain, Dance Monkey şarkısından sonra müzik platformlarında en çok dinlenen şarkılar arasında yerini aldı.

Henüz çok genç olan Tones and I‘ın klasik pop kültürünü yıkması çoğu şarkıcıdan farklı bir tarz yakalayarak dinleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. İlerleyen günlerde nasıl şarkılar çıkaracağı ise merak konusu. Siz de arşivinizden düşmeyecek şarkılarını merak ediyorsanız takipte kalın.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist