Halsey’nin yeni albümü Manic

Written by on 2 Ocak 2020

Koca bir yılı daha geride bırakırken ünlü Amerikalı Şarkıcı Halsey, yakın zamanda üçüncü stüdyo albümü olan ‘Manic’ in 17 Ocak’ta çıkacağını duyurdu. 

29 Eylül 1994’te  New Jersey’de dünyaya gelen sanatçı ünlü olmadan önce modellik yapıyordu.

Gerçek ismi Ashley Frangipane olan sanatçı ünlülerin dünyasına adım attıktan sonra sahne ismi olarak ‘Ashley’ isminin anagram hali yani harflerinin yer değiştirmesiyle bulduğu ‘Halsey’ ismini kullanmaya başladı.

Ünlü sanatçı albümünün Capitol Records aracılığıyla 17 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürüleceğini ve yaklaşan üçüncü konser turunda albümünü tanıtmayı planladığını açıklayarak ‘Manic’ için ‘tamamen gerçek’ ve ‘farklı’ kelimelerini kullandı.

17 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya sürülen Halsey’nin bağımsız single’ı ‘Nightmare’, başlangıçta çıkacak bu yeni albümün baş single’ı olarak planlanmıştı fakat Halsey, Nightmare şarkısının klibinde sadece çıkaracağı albümünün ismi olan ‘Manic’e vurgu yaptı. Şarkıcı klibinin bir bölümünde ‘Manic’ adlı bir gazete okuyordu.

Geçtiğimiz 3 Aralık tarihinde sosyal medya hesabında paylaştığı 20 saniyelik zaman kapsülü videosunda ünlü şarkıcı, ‘Manic’ adlı albümünde yer alacak yeni parçalarını listeledi ve bu çalışmasının ikinci stüdyo albümü olan ‘Badlands’ den daha iyi olduğunu söyledi.

View this post on Instagram

January 17, 2020

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

Albüm, Halsey’nin geçmiş şarkılarından ‘ Graveyard’, ‘Clementine’, ‘Finally//Beautiful Stranger’, ‘Suga’s Interlude’ ve 2018 Billboard Hot 100 Number One single’ı olan ‘Without Me’ şarkılarını ve pek çok yeni şarkısını içerecek.

Geçtiğimiz Kasım ayında yapılan American Music Awards (Amerikan Müzik Ödülleri) Yarışmasında pop/rock alanında en sevilen şarkı ödülünü ‘Without Me’ şarkısıyla kazanan ve yılın sanatçısına aday olarak gösterilen  Halsey, yeni çıkacak albümünde Alanis Morissette, Dominic Fike ve BTS grubundan Suga ile işbirliği yapacak.

Ünlü şakıcı daha önce de BTS grubu ile ‘Boy With Luv’’ şarkısında yer almıştı.

17 Ocak’ta çıkacak ve büyük ses getirecek olan bu albümü biz de sizin gibi sabırsızlıkla bekliyoruz. Birbirinden güncel müzik haberleri ve daha fazlası için bizden ayrılmayın!

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist