MILEY CYRUS GERİ DÖNDÜ

Written by on 16 Temmuz 2019

ABD’li pop müzik şarkıcısı Miley Cyrus, kariyerinin ikinci EP’si She is Coming’i 31 Mayıs’ta piyasaya sürdü. Younger Now adlı 2017 çıkışlı albümünden iki yıl sonra ilk kez yeni şarkılarını duyduğumuz Miley, bu EP serisinin devamının da geleceğinin sinyallerini verdi. She is Coming’in bir üçlemenin ilk parçası olduğunu, bu serinin She is Here ve She is Everything adlı altı parçalık, her biri bir hikâyenin farklı kısımlarını anlatan EP’ler ile devam edeceğini söyledi.

EP kapağında “Never Mind the Bollocks” yazılı bir tişört giyen Miley, bu hareketi ile İngiltere’nin önemli punk rock gruplarından olan Sex Pistols’un “Never Mind the Bollocks, Here’s the Sex Pistols” adlı 1977’de çıkan albümüne referansta bulunuyor.

EP’nin ilk single’ı olan Mother’s Daughter, kadınların gücü ve özellikle anne-kız ilişkileri ile ilgili. Şarkıda annesi Tish Cyrus’ın ona her zaman nasıl inandığından bahseden Miley, aynı zamanda bir kadın olarak istediği zaman istediğini yapma özgürlüğü olduğuna da değiniyor. Klibi geçtiğimiz günlerde çıkan bu şarkıya bir de siz göz atın!

Başarılı şarkıcının son günlerde tek meşgul olduğu şey yeni çıkardığı EP’si değil. Bir Netflix yapımı olan Black Mirror dizisine de Ashley O adlı bir şarkıcıyı canlandıran Cyrus, bu diziden de bize yepyeni bir şarkı sunuyor! Bölümü daha izlemediyseniz endişelenmenize gerek yok, herhangi bir spoiler içermeyen klibi gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz.

İki yıllık bir aradan sonra tekrar hayatımıza giren Miley Cyrus’u heyecanla karşılıyor, hem oyunculuk hem de müzik dallarında yeni işlerini en kısa zamanda görmeyi iple çekiyoruz!


Continue reading

Next post

Amy Winehouse


Thumbnail
Previous post

Mılky Chance


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist