Taylor Swift’ten yeni albüm: Lover

Written by on 20 Haziran 2019

Taylor Swift’ten yeni bir albüm geliyor: Lover

ABD’li şarkıcı Taylor Swift, Lover adını verdiği yeni bir albüm çıkarıyor. 29 yaşındaki şarkıcının 2017’de çıkardığı Reputation’dan bu yana ilk albümü olacak.

Albümle ilgili bildiklerimiz ise şöyle, 23 Ağustos’ta raflarda yerini alacak ve hayranlarıyla buluşucak. Swift’in bu albümü 18 şarkıyla onun en çok şarkıya sahip albümü bu albüm olacak.

Geçtiğimiz günlerde albümden yeni bir single yayınlandı. You Need to Calm Down adlı single müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. Bu renkli videoya bir de siz göz atın!

Swift albüm kapağının fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaştı ve fotoğraf bir milyonun üzerinde beğeni aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu albüm Swift’in önceki albümü Reputation’dan biraz daha farklı. Reputation’da daha asi ve sert bir tavır sergileyen Taylor bu albümde isminden de anlaşıldığı üzere daha sevgi dolu. Reputation albümünde  siyah ve koyu renkler hakimdi. Şimdi ise pembe ve simli bir görüntüye büründü Swift albüm için. Bakalım bizi neler bekliyor bu albümde.

Rekor kırmıştı!

2 Mayıs’ta düzenlenen 2019 Billboard Müzik Ödülleri’nin açılışını Brendon Urie ile seslendirdiği single’ı Me! ile gerçekleştirmişti Taylor Swift. Albümde de yer alan bu parça, YouTube’da 24 saatte 65.2 milyon izlenme sayısına ulaşarak rekor kırdı. Sonrasında YouTube da bir açıklama yaparak; Taylor Swift’in yeni klibinin Youtube’da 24 saat içinde en çok izlenen kadın solo şarkıcı rekoru olduğunu belirtti.

Yaza güzel bir giriş yaptı Taylor Swift. Biz de bu albüm için çok heyecanlıyız 🙂


Continue reading

Next post

Pearl Jam


Thumbnail
Previous post

LP TÜRKİYE’DE!


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist