RIHANNA: MÜZİKTEN MODAYA

Written by on 27 Mayıs 2019

Müzik Kariyerinden Moda Dünyasına…

Rihanna 21.yüzyılın en ikonik isimlerinden bir tanesi.Onu ilk olarak muhteşem sesi ve unutulmaz şarkılarıyla tanıdık.Sonra oyunculuk yeteneyiyle karşımıza çıktı ve son dönemde de kendi kozmetik markası Fenty ile gönüllere taht kurdu.Ama o durmak bilmiyor ve Rihanna yine Fenty adını verdiği dış giyim markasını 29 Mayıs’ta satışa çıkarıcağını duyurdu.

Kıyafetleri tasarlarken kendi stilinden yola çıktığını söyleyen ‘Riri’ kreasyonunu “Güçlü ve sinirli” olarak tanımlıyor. Jean parçalar, elbiseler, ayakkabılar, bel çantaları ve gözlüklerin yer aldığı koleksiyonun diğer lüks markalara göre fiyatları çok daha uygun.Koleksiyonda abartılı renkler bulunmuyor ve düz modeller öne çıkıyor. Daha çok pastel renklerin hakim olduğu koleksiyonda Rihanna kendi sokak stilini yansıtmış parçalara.Kozmetik markasında da olduğu gibi Rihanna yine herkesi düşünmüş ,tasarımlar 42 bedene kadar çıkıyor. Aynı zamanda koleksiyonuna çektiği tanıtım videosu ve The New York Times’la yaptığı çekimde yine çok beğenildi Rihanna’nın tasarımları.

Moda alanında kendi markasıyla başarılı bir girişimcilik örneği sergileyen Rihanna, Paris’te mağaza aç.Paris’te açtığı mağaza için bir açılış partisi düzenledi Riri ve partide koleksiyonunda yer alan hazır giyim, ayakkabı, aksesuar ve gözlük ürünlerini tanıttı. Partide bir çok ünlü isim ve ünlü tasarımcıda yer aldı.”Bu tarihi bir an” diyen Rihanna, Paris’te mağaza açmasını, “Benim için ve benim neslim için bu harika bir adım” ifadesini kullandı.

Şimdiden büyük bir ilgi var Rihanna’nın koleksiyonuna. Farklı tasarımları herkesin ilgisini çekmiş gibi duruyor. Bakalım kimlerin üzerinde göreceğiz Rihanna’nın tasarımlarını.

Rihanna’yı bu başarılı girişimleri ile bize ilham verdiği için teşekkür ediyoruz ve yeni markasına başarılar diliyoruz.Umarız yeni şarkılarıda yoldadır ve bol Rihannalı bir yaz geçiririz.

İşte Rihanna’nın çok beğenilen tasarımlarından bazıları;


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist