MÜZİK LİSTELERİNİZİ YENİLEYİN

Written by on 20 Mayıs 2019

En sevdiğiniz sanatçılar müzik listelerinizi yenilemeye devam ediyor! Birbirinden farklı tarzlarıyla dünyaca ünlü müzisyenlerden derlediğimiz parçalara gelin hep beraber bir göz atalım. 

En Dinlenilesi Albümlerden: DJ Khaled, Father of Asahd

Geçtiğimiz yıllarda A listesine ait ünlülerle birlikte inanılmaz çalışmalara imza atan Khalid, bu albümünde de bizleri ünlülerin ateşiyle buluşturmaya devam ediyor. Hip-hop severler, Khalid’in yeni albümünde; Travis Scott, Cardi B, Meek Mill ve Lil Waynein yaptığı katkılara bayılacak! 

Yerinizde Durmanızı Engelleyecek Pop ŞarkısıHalsey, Nightmare

Halseyin en son çıkardığı solosu Without Me” Billboard ilk 100 listesinde birinciliğe ulaşan ilk şarkısıydı. Genç süperstar bu başarısına çarpıcı parçası Nightmare’ ile devam etmek isteyince,bizce ortaya nefes kesen bir iş çıkmış. Nightmare’ parçası Halsey’e yöneltilen emirlere ve ne yapıp ne yapmaması gerektiğini söyleyenlere ithaf ettiği öfkeli bir marş niteliğinde. 

Rap Severlerin Dört Gözle Beklediği ŞarkıTyler, The Creator’dan Igor

Tyler, The Creator’ın müzikteki gidişatı adeta evrim geçiriyor. Aşırı kışkırtıcı bir şekilde başlayan bu solo sanatçı; rock, funk, soul, pop gibi çeşitli türlere yönelerek kariyerine devam ediyor. Igor ise sanatçının R&B alanında şu ana kadar yaptığı en pahalı projelerinden biri. Tyler, The Creator Puppets” parçasında Kanye West’i ve Are We Still Friends” parçasında da Al Green gibi süperstarları konuk alacak. Takipte kalın!

Sizi Deli Dolu Eğlendirecek Bir Albüm: Carly Rae Jepsen, Dedicated

2015 Emotion albümünde yer alan, Kanadalı şarkıcının Call Me Maybe parçası Top 40 listelerinden internetin indie-pop  sevgilisine dönüştü. Aranızda bu şarkıyı hatırlamayan yoktur sanıyoruz! Uzun zamandır beklenen Dedicated albümü mükemmel romantik nakaratlarıyla birlikte, heyecanlı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıyor. Feels Right” ve Now That I Found Outgibi şarkıları o kadar neşeli ki kendinizi odanıza kapatıp özgürce dans etmek isteyeceksiniz!

Yeşil Ekran Kullanımı Başınızı Döndürücek: Ed Sheeran & Justin Bieber, I Dont Care

Ed ve Justinin geçen haftaya bir bomba gibi bıraktıkları I Don’t Care gelecek haftanın Hot 100 listelerinde yükselecek gibi gözüküyor. ‘Müzik listelerindeki yerini daha ne arttırabilir ki?’ diyorsanız, işte cevabı: şarkıdan sonra yayınlanan absürd müzik videosu. Bu videoda Sheeran ve Bieber kendilerini çoğaltıyor, saçma kıyafetler giyiyor ve genellikle kendilerini istedikleri yere ışınlayabilen yeşil ekranın önünde maskaralık yapıyorlar. Sosyal medyanın ağına düşecek bu kliple hem Ed’e hem de Jusin’e gelecek komik paylaşımlara ve yorumlara hazır olun 🙂 

Henüz mayıs ayının ortalarındayız ama şimdiden kulaklarımızın pasını silen müziklere ve bizi eğlenceye sürekleyen kliplere bakacak olursak son derece keyifli bir yaz bizi bekliyor gibi gözüküyor. Daha çok müzik ve daha fazla eğlence için bizi, Radyo Bilkent’i takipte kalın!


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist