MAYFEST 2019

Written by on 2 Mayıs 2019

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BAHAR ŞENLİĞİ 2019

Her üniversitelinin keyifli vakit geçirdiği o dönem geldi! Bilkent Üniversitesi Bahar Şenliği hakkındaki tüm detaylar, yazımızda sizlerle!

Bilindiği üzere her yıl Nisan-Mayıs aylarında çoğu üniversite tarafından düzenlenen şenlikler öğrencilere rahat bir nefes alma imkanı veriyor. Bilkent Üniversitesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Bahar Şenliği ise bu yıl 3,4 ve 5 Mayıs’ta Merkez Kampüs Çim Alanda gerçekleşecek. Her yıl Odeon’da gerçekleşen konserlerde bu yıl, cuma akşamı Gülşen sahne alırken, cumartesi akşamı Teoman Bilkentlilerle buluşuyor! Pazar akşamı ise açık hava sineması keyfi Radyo Bilkent’ten!

Yoğun derslerin arasında öğrencilere iyi gelecek bu şenlik sadece bu etkinliklerle kalmayıp bir çok spor ve sanat etkinliğini de barındırıyor. Yoga, STRONG by zumba, zumba fitness gibi etkinliklere siz de dahil olabilirsiniz. Bunların yanı sıra; dart, masa tenisi, voleybol turnuvaları ve aikido, judo gösterileri de öğrencilere sunulacak. Çoğu öğrenci topluluğu da kendi etkinliklerini düzenleyecek. Bunlara örnek vermemiz gerekirse, Klasik Türk Müziği Topluluğu konser verecek, Modern Dans Topluluğu ve Eşli Danslar Topluluğu dans gösterisi yapacak, E-sporlar Topluluğu Fifa turnuvası düzenleyecek, Havacılık Kulübü gösteri yapacak ve daha da fazlası öğrencilerle buluşacak. Bazı etkinlikler günün belirli saatlerinde yapılırken bazıları gün boyu sürecek. Örneğin Sanat Toplululuğunun düzenlediği workshoplar gün boyu şenlikte yer alacak.

Tam bir spor-sanat festivali olan Bilkent Bahar Şenliği’nde, Radyo Bilkent ise sunduğu özel etkinlikleriyle öğrencileri eğlendirmeye devam edecek. Sen de Radyo Bilkent’in sunduğu sınırsız eğlenceye varsan şenlik boyunca Flamingo sponsorluğunda gerçekleşecek olan Karaoke etkinliklerine katılabilirsin. “Bu bana göre değil” diyorsan, seni cuma günü 18:00-21.00 arasında gerçekleşecek olan Open Air Party ile baharı kucaklamaya davet ediyoruz. Dahası, 5 Mayıs Mezunfest ile Bilkent mezunlarıyla buluşabilirsin. Mezunfest’in akşamında ise 20.00’de Mayfest Çim Alan’da  Açık Hava Sineması’na katılmayı sakın unutma!

Bilkentli hazır ol! Dopdolu ve çok eğlenceli bir hafta sonu seni bekliyor!


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist