54. ACM Ödülleri

Written by on 21 Nisan 2019

54. Academy of Country Müzik (ACM) Ödülleri Las Vegas’ta gerçekleşiyor!

Country müziğinin en büyük gecelerinden biri olan ACM Ödülleri 7 Nisan Pazar günü Las Vegas’ta gerçekleşti.

2018 ACM Ödülleri’nde, ülkenin en büyük yıldızları trajik 1 Ekim 2017 Route 21 Harvest Festival’indeki silahlı saldırıdan bu yana ilk kez Las Vegas’a döndü. Böyle büyük bir kayıptan sonra toplanıp birbirlerini ve hayranlarını desteklemek topluluk için dokunaklı bir andı. 2019 ACM Ödülleri, epik müzikal işbirlikleri ve sahnede performans alan heyecan verici yeni sanatçılarıyla bu güçlü topluluk ruhundan daha fazlasını gerçekleştirdi.

Las Vegas’ın MGM Grand Garden Arena’sında yer alan törende sunuculuğu Country müziğinin kraliçesi Reba McEntire üstlendi. McEntire bu haberi Şubat ayında Sahne arkası klibinde açıkladı. Bir Tweet’inde “Sanırım sonunda iki erkeğin işini yapmak için sadece bir kadın gerektiğini anladılar…” sözlerine yer verdi. Bu yılki tören, Reba’nın geçmişte sunduğu kusursuz versiyonları aratmadı.

Ödülleri takdim eden kişiler; Lady Antebellum, Jessie James Decker, Hunter Hayes, Lauren Alaina, Dennis Quaid, Carly Pearce, Michael Ray, Cole Swindell, Clint Black, Midland, Danica Patrick, Jay Hernandez, Beth Behrs, Nikolaj Coster-Waldau, Nancy O’Dell, ve Wilmer Valderrama gibi büyük isimlerden oluşuyordu.

MGM Garden Arena’da, Nisan ayı ilk Pazar günü yer yerinden oynadı. Country’nin en büyük isimleri yeteneklerini sahneye taşıdılar. Bu isimler Carrie Underwood, George Strait, Maren Morris, Little Big Town, Chris Stapleton, Miranda Lambert, Thomas Rhett, LANCO, Luke Bryan, Blake Shelton, Keith Urban, Brothers Osborne, Kane Brown, Old Dominion ve son olarak törenin 16. Kez sunuculuğu üstlenmiş Reba McEntire içeriyordu. Bu yılki ACM Dick Clark on yılın sanatçısı ödülünü alacak olan Jason Aldean da törende performans aldı.

ACM Ödülleri’nde bizim şarkı söylemesinden çok oyunculuğunu tanıdığımız bir diğer tanıdık yüz de This Is Us starı Chrissy Metz oldu. Meltz yeni film Breakthrough’dan “I’m Standing with You” parçasını Carrie Underwood, Lauren Alaina, Maddie & Tae, ve Mickey Guytonisimleriyle beraber seslendirdi.

İlginç işbirliklere ortam hazırlayan bu ödül töreninde, ‘The Voice’dan Kelly Clarkson hem Jason’la hem de Dan+ Shay ile birlikte sahne aldı. Dierks Bentley, Brandie Carlile ile; Khalid, Kane ile; Eric Church ise Ashley McBryde ile düet yaptı. Jason aynı zamanda Florida Georgina Line ile beraber sahne alma şansı bulurken Maren ve Brothers Osborne da güçlerini birleştirmekten çekinmedi.

Eğer Country’nin en önemli gecelerden ACM Ödülleri’ni kaçırdıysanız, gecenin en önemli anlarına burdan ulaşabilirsiniz.


Continue reading

Next post

CHELLA 2019


Thumbnail
Previous post

PRINCE


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist