Sweetener World Tour

Written by on 1 Nisan 2019

SWEETENER WORLD TOUR

En son Dangerous Woman konser turu ile dünyayı dolaşan genç sanatçı, geçtiğimiz haftalarda Sweetener World Tour için yola koyuldu. Aylar sürecek olan bu serüvenin biletleri, Ekim ayında satışa çıkmıştı. Şanslı olanlar kısa bir sürede tükenen biletlerden almayı başardı. 4.turu olan Sweetener World için Ariananıbu büyüleyici turunda hangi şarkılarını sahneleyeceğine ve nerelerde konser vereceğine gelin beraber bir göz atalım!

7 Ayda 70ten Fazla Konser!

Turun adını aldığı, Sweetener albümünü Ağustos 2018de çıkaran Grande, Şubat ayının başında yeni albümüyle listelerin 1 numarasına yerleşmişti. Kısa bir sürede herkesin diline dolanan bu albüm, Sweetener turunda da yer almakta. Neredeyse 7 ay boyunca her iki günde bir konser verecek olan Ariananın şarkı listesinde; No Tears Left to Cry, Thank U,Next, 7 Rings, Break Up with Your Girlfriend ve I’m Bored gibi bu sıralar her yerde duyduğumuz parçalar bulunmakta. Bu popüler şarkıları duymak için heyecanlı olan fanlar, Grande’nin eski şarkılarından Dangerous Woman, Into You, One Last Time ve Love Me Harder’ı da  duymaya hazır olsunlar.

New Yorkta başlayan turunun Boston ve Washington’daki konserleri bitti bile. Şu anda Kanadan Montreal şehrindeki konseri için yolda olan Ariana, Temmuz ayına kadar Amerika ve Kanada arasında gidip gelecek gibi duruyor. Turdan daha sonra planlanan Coachella Festivali için ise, iki konser iptal oldu. Ariana, 14 ve 21 Nisan tarihlerinde Coachellayı sallamak için hazırlıklara başladı bile! Turun Avrupa şehirleri için ayrılmış kısmında ne yazık ki İstanbul yine duraklardan biri değil. Tur, 3 ay süresince Londra, Berlin ve Paris gibi ünlü şehirlere uğrayacak.

Ariana verdiği aradan sonra, Sweetener Tour ile izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmak için çok heyecanlı. Bizler de genç ve başarılı sanatçıya başarılar diliyor ve sizleri daha fazla Ariana Grande dinlemek için Radyo Bilkent 96.6’ya bekliyoruz!


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist