Bruno Mars

Written by on 26 Mart 2019

Radyo Bilkent yazılarının sıkı takipçisiyseniz, 2018’de Grammy’nin büyük kazananını hatırlarsınız! Albüm kategorisinde Kendrick Lamar ve Jay-Z’yi elleri boş eve gönderen sanatçı, 6 ödülüde toplamıştı. 24K Magic, son yılların müzik dünyasında fırtınalar estiren ve Bruno Mars’ı yeniden yükselişe geçiren parça, aynı zamanda albüme ismini de vermişti.

Bol ışıltılı 24K magic şarkısının klibini hatırlarsınız;

Müzik dolu bir aileyle büyüyen, bir anlamda müziğin içine doğan sanatçı, hep daha iyisi için çalıştığını ve durdurak bilmeden müzik yapmaya devam ettiğini röportajlarında sık sık belirtiyor. 24K magic albümüne de böyle bir motivasyonla başlayan sanatçı, 2017 yılında Amerika Müzik Ödülleri’nde , Yılın Sanatçısı kategorisi dahil 7 ödül kazanmıştı.

Dikkatleri Çeken İşbirliği

Çıkış yaptığı günden beri pek çok sanatçı gibi meslektaşlarıyla parçalar hazırlayan Bruno Mars, son yıllarda ise gündemden düşmeyen Cardi B ile çalışıyor. Daha önce “Finesse” şarkısıyla bu ikili beraber görmüştük. 1 Mart 2019 yılında ise “Please Me” adlı parçayı, beraber seslendirdikleri bir video klibi yayınladılar. Los Angeles’ta çekilen klip, şimdiden Youtube’da 101.517.504 dinlenmeye ulaştı ve US Hot 100 sıralamasında ise 5.sırada yer aldı. Klipte oldukça samimi sahneleri yer alan ikilinin kimyası, sesleri kadar uyuşmuş gibi.

Kariyerinde başarılı yükselişe devam eden sanatçı bakalım ileride bize ne süprizler hazırlayacak. Bizi takipte kalın!


Continue reading

Next post

Kalı Uchıs


Thumbnail
Previous post

SHECK WES


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist