Sziget’e Bilet İsteyenler, Bu yazı sizin için!

Written by on 14 Mart 2019

Avrupa’nın en büyük kültür ve müzik festivallerinden biri olan Sziget Festivali için heyecanlı mısın? Eğer gitmiyorsan hatta haberin bile yoksa Radyo Bilkent’ten bilgi sahibi olup bilet kazanabilirsin! 7-13 Ağustos’ta plan yapma! İşte ayrıntılar;

Bilmeyenler için; Sziget Festivali

 1993’ten beri Budapeşte’de gerçekleşen festival Szitizen’lere büyük isimleri de barındıran 1000’in üzerinde şov ve 60 sahne sağlıyor. Hem de tam 7 gün!

Biraz daha detay vermek gerekirse Macaristan’ın Tuna Nehri üzerinde gerçekleşen bu festivalde rock, pop, electronic, reggae, hiphop, indie, world gibi dilediğiniz her türde sahne var! Müzik festivalinin ötesinde; dans şovları, sokak tiyatroları, sirk gösterileri, spor oyunları, atölyeler ve daha birçok etkinlik sunuluyor.

Bu arada meşhur “Before I Die” duvarına ölmeden önce gerçekleşmesini istediğiniz dileklerinizi yazabilirsiniz. 100’den fazla ülkenin katıldığı, 500.000’den fazla insanın olduğu bu festivalde oraya uğramadan geçmeyin deriz!

Pekii, bu sene kimler sahne alıyor?

Her sene büyük isimlerin katıldığı bu festivalde 2019’un en gözde isimleri arasında Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Chvrches, Catfish & the Bottlemen yer alıyor. Bu isimlerin yanında daha birçok sahnenin olacağını da tekrardan hatırlatmak istiyoruz. Eğlenmeye hazır olun!

BİLET KAZANMAK İSTİYORUM!

 Eğer festivale bayıldıysanız ve bilet almayı düşünüyorsanız, Radyo Bilkent olarak bir çekiliş düzenliyoruz! 2 kişilik, 7 günlük bilet kazanmak için yapmanız gerekenler ise sadece puan toplamak ve tüm aşamaların sonunda yapılacak çekilişte galip gelmek!

Radyo Bilkent Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalıp, verilen görevleri yerine getirerek puan kazanabilirsin. Bu puanlar, tüm aşamalar bittikten sonra sana daha fazla kazanma şansı sağlayacak!

İlk görev verildi bile! ( https://www.instagram.com/p/Bu1m55Hg3P1/) Bu kültür sanat şölenine sen de dahil olmak istiyorsan bizi dinlemeyi ve sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutma!

 


RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist