RICK ROSS

Written by on 6 Mart 2019

Rick Ross, ‘Hurricanes’ isimli otobiyografisini  Eylül ayında yayınlamayı planlıyor!

İlgili resim

Rick Ross şu ana kadar yaşamış olduğu hayatının ayrıntılarını ‘Hurricanes’ başlığı altındaki anılarında yer verecek. Rick Ross bu anısında geçmişinin en tartışmalı yönlerinden bahsediyor ve bu konu hakkında hiç bir çekincesi varmış gibi gözükmüyor.

Salı günü (5 Mart), Maybach müzik grubu patronu bu sonbaharda ‘Hurricanes: A memoir’ı serbest bırakmayı planladığını açıkladı:

Twitter’da  ‘Bir fırtına geliyor.’ Cümlesine yer verdi ve hayranlarına Amazon’dan bu otobiyografiyi önceden sipariş etmelerini söyledi.  

https://twitter.com/RickRoss/status/1103046627118342144/photo/1

Eğer siz de ‘Hurricanes’ için ön sipariş vermek istiyorsanız,

https://www.amazon.com/Hurricanes-Memoir-Rick-Ross/dp/1335999280/  bu bağlantıya tıklamanız yeterli.

Ross, yaptığı açıklamada, “Hikayem her zaman rap’den daha derin olmuştur. ” dedi. “Bu kitapla sahip olduğumdan daha derinlere inmek istedim. İnsanlara William Leonard Roberts’ın hayatından bahsetmek istedim.” Kitabın Miami’deki köken hikayesine, şöhretine ve geçmiş tartışmalara değinmesi bekleniyor.

Özetle…

Kitabın özeti, “Ross, yaratıcı sürecini destekleyen deneyimleri hakkında başlıkların bile ötesine geçiyor.” diyor. “Carol City’de yetiştirilmesi, hem uyuşturucu satıcısı hem de ıslah memuru olduğu geçmişi, sokaklarda yaptığı kavgalar, nöbetleri,  2015’te kaçırma ve saldırı suçlamalarıyla ilgili tutuklama kararı. Sadece hayatın fırtınalarından kurtulmanın değil, onlara rağmen en yüksek başarı seviyesine ulaşmanın anlatıldığı olağanüstü bir hikayedir.”

Kitap için yapılan resmi bir açıklama, Ross’un hapishane zamanını ıslah memuru olarak ele alacağını doğruladı.

Özette, “‘Hustlin’ yapımından Def Jam ile yaptığı ilk büyük anlaşmaya, bir ıslah memuru olduğu geçmişi hakkında tartışmalara, yol boyunca aşmak zorunda sayısız sağlık korkusuna ve tutuklamalara kadar Hurricanes rap oyununun en büyük yıldızlardan birinin açıklayıcı bir portresi ve bir sanatçının yükselişine yakından tanık olan bir bakış olacak,” diye belirtildi.

Ross’un hapishane memurluğu geçmişi 2008 yılında “The Smoking Gun” gibi web siteleri tarafından yayıldı. Ross’un başlangıçta raporları ve üniformalı fotoğrafları reddetmesine rağmen, kendisi de yıl sonunda gerçeği itiraf etti.

Entertainment Weekly’ye göre Will, Neil Martinez-Belkin ile birlikte yazılan ilk anılarının 3 Eylül’de yayınlanacağını açıkladı.

 


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist