Riri’nin Dönüşü

Written by on 11 Şubat 2019

Asıl adı Robyn Rihanna Fenty olan ünlü şarkıcı son yıllarda asıl mesleğine ara verip kozmetik ve moda dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı.2016’da Fenty x Puma adlı koleksiyonuyla müzik kariyerine ara veren Rihanna, 2017’de ise Fenty Beauty markasını çıkararak kozmetik dünyasında da büyük bir başarı elde etti. Geçtiğimiz sene de Savage X Fenty iç çamaşırı koleksiyonuyla ses getirdi.
savage x fenty rihanna ile ilgili görsel sonucu
Bu gelişmeler sırasında müzik kariyerine ara verdiği için sevenlerinden tepki alan şarkıcı, uzun zamandır beklenen müjdeli haberi hayranlarından birine 2019’da albüm çıkaracacağını belirterek verdi. Sevilen sanatçı kariyerinde en son 2016 yılında “Anti” albümüyle hayranlarıyla buluşmuştu. 2017’de ise DJ Khaled ile Wild Thoughts single’ını çıkardı.  Heyecanlı bekleyiş hala sürerken, Riri şimdi ise lüks bir moda markası çıkarmaya hazırlandığını söyledi. Bu haberle müzik severleri biraz üzen sanatçı acaba gelecekte müziği bırakayı düşünür mü dersiniz?
Yıldız isim Rihanna; Dior, Louis Vuitton, Fendi ve Celine gibi markaları bünyesinde bulunduran, LVMH ile bir anlaşma yaptı ve kendi lüks markasını çıkarmaya hazırlanıyor. Yaptığı tüm çalışmalarında başarıyı yakalayan Rihanna’nın aynı başarıyı, çıkaracağı lüks markasında da yakalayıp yakalayamayacağı ise merak konusu.
Rihanna’ya yeni markasında başarılar dilerken, sevenlerini ihmal etmemesini umuyoruz. En iyi Rihanna parçaları içinse sizleri haftanın her günü 17.00-19.00 arası Drive Time’a bekliyoruz!

Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist