A Star Is Born

Written by on 28 Ocak 2019

A Star Is Born

Bu sene oyunculuk yeteneyiyle karşımıza çıktı Lady Gaga.”A Star Is Born” (Bir Yıldız Doğuyor) filminde Bradley Cooper’la başrolü paylaştı ve gösterdiği performansla herkesi büyüledi.

Filmden çok kısa bahsetmek gerekirse ünlü bir şarkıcı olmak isteyen Ally(Lady Gaga), ünlü birşarkıcı olan Jack(Bradley Cooper) ile tanışıyor ve aralarındaki ilişki anlatılıyor.Golden Globe ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle layık bulunan filmin yönetmen koltuğunda Bradley Cooper oturuyor.Filmin müziklerini ise yine Bradley Cooper ve Lady Gaga üstlendi.

BAFTA Ödülleri’nde 7 adaylık, Oscar Ödülleri’nde ise 8 adaylık aldı.Oscar’da En İyi Kadın Oyuncu kategorisine aday gösterilen Lady Gaga, Akademi adaylığının onun için çok büyük bir şey ifade ettiğini söyledi. Lady Gaga sözlerine “Oscar’da oyunculuk ve müzik üzerine olan dallarda aday gösterilmemden daha saygın ve daha özel bir şey olamaz.”dedi.Aynı zamanda filmin müzikleride uzun süre listelerde bir numaraydı.Lady Gaga’nın ve Bradley Cooper’ın birlikte seslendirdiği “Shallow” bir süre akıllardan çıkmayacak gibi duruyor.

Aşk Mı Doğuyor?

Bu ikili beyaz perdede gösterdikleri performansla bir çok kişiyi büyüledi ama gerçek hayatta da ikilinin arasında bazı şeyler olduğu konuşuluyor.Gittikleri her ödül töreninde Bradley Cooper’a aşk dolu
bakışlarıyla yakalanan Lady Gaga uzun süre eleştirildi.Bir taraf bunun reklam için yapıldığını savunurken diğer tarafsa Lady Gaga’nın gerçekten Bradley Cooper’a bazı duygular beslediğini savunuyor.Son olayla birlikte ikilinin arasında ne olduğu iyice merak edildi.

Lady Gaga Las Vegas konserlerine devam ediyor ve bu cumartesi Bradley Cooper bir sürpriz yaparak konsere katıldı.İkili sahnede güzel bir performans sergilediler.Bradley Cooper Shallow’u söylerken gözlerini ayırmayan, hatta bir ara ağlayan 32 yaşındaki Lady Gaga sosyal medyadan bir çok kötü yorum aldı.Ünlü model Irina Shayk ile birlikte olan ve 1 yaşında kızları bulunan Cooper’ın yada Gaga’nın henüz bu olaylarla ilgili bir açıklamaları yok.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?Sizce Lady Gaga, Bradley Cooper’a karşı bir duygu besliyor mu?


Continue reading

Previous post

KALEO


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist