CARDI B VE OFFSET AYRILIĞI

Written by on 13 Aralık 2018

            CARDI B ve OFFSET AYRILIĞI

Her ilişkinin dışarıdan görüldüğü kadar mükemmel olmadığının bir diğer kanıtı olan Cardi B ve Offset çifti, geçtiğimiz hafta evliliklerini sonlandırmaya karar verdiklerini duyurdu. Birbirlerine aldıkları pahalı hediyeler ve birbirlerine yazdıkları şarkılar bir kenara Kulture adında bir kızları olan, magazin gündeminin en medyatik çifti neden ayrılmış olabilir?

2017 yılında Cardi’nin Lick adlı şarkısında beraber çalışan ikili bu ortak çalışmanın yayınlandığı dönemde oynanan Super Bowl’a birlikte gitmiş ve herkesi merakta bırakıp bir açıklama yapmamışlardı. Yaklaşık bir ay kadar sonra hızlı bir şekilde aralarındaki ilişkiyi ilerleten ikili ilişkilerini Instagram’dan duyurarak resmileştirmiş ve hayranlarını sevindirmişti. Hatta ikili o kadar iyi bir ritim yakalamıştı ki Cardi B tırnaklarına Offset’in fotoğraflarını bile koymuştu. Böylesine aşık ve mutlu gözüken çiftimiz 2017’nin Ekim ayında nişanlanmıştı ve Cardi B, Offset’İn aldığı devasa boyuttaki nişan yüzüğünü bütün dünyayla paylaşmıştı.

5b7dce94aa31ee9ef92164d5.jpg

Çalkantılı Birliktelik

Nişanlanmalarından 2 ay sonra Cardi’yi aldattığı gerekçesiyle sosyal medyada tepki gören Offset böyle bir şeyin asla olmadığını söylemiş ve iddiaları yalanlamıştı. Bu krizlerin üzerine bir de Cardi’nin hamile olduğu iddialarıimage.jpg eklenince ikili magazin gündeminin aranan ismi haline gelmişti. Defalarca kez hamileliğini yalanlayan Cardi B, karnı büyümeye başlayınca bu sırrı daha fazla saklayamamış ve hamileliğini itiraf etmişti. Bütün bu itiraflar yetmezmiş gibi
Cardi B asıl bombayı Eylül 2017’de Offset’le evlendiklerini söylediğinde patlatmıştı. Bütün dünya ekimde nişanlandığını sandığı çiftin aslında evli olduğunu öğrendiğinde işler daha da kızışmış ve çift ekstra ilgi görmeye başlamıştı.

 

Temmuz 2018’de kızları Kulture’ı kucaklarına alan çift kızlarını o kadar çok seviyor ki bu konuda Nicki Minaj’la kavga bile etmişlerdi, bilmiyoruz hatırlar mısınız? Tam artık dengeli ve sakin bir hayat yaşıyorlar derken çiftimiz ayrıldıklarını duyurdu ve hayranlarını üzüntüye boğdu. Uzunca bir süre çalkanlanan ve dejenere olan ilişkilerini bitirmeleri iyi mi oldu bilmyoruz ama umarız ki iyi olmuştur.

 


Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist