Yeniden Yükselişe Geçen Bir Kariyer Mi, Yoksa Kardashıan Etkisi Mi?

Written by on 15 Kasım 2018

Yeniden Yükselişe Geçen Bir Kariyer Mi, Yoksa Kardashian Etkisi Mi?

Travis Scott’ ın en son çıkardığı Astroworld albümü çok beğenildi ve listelerde zirvenin adı oldu ama herkes aynı görüşte değil gibi gözüküyor. Hem müzik dünyasından hem de dinleyicilerinden gelen eleştirilerin hedefi olan Travis Scott’ ın başı daha çok ağrıyacağa benziyor.

travis-scott.jpg

 

Tyga’ yla yaşadığı uzun ilişkinin ardından kısa bir süre yalnız gördüğümüz Kylie Jenner, 2017 yılının başlarında Travis Scott’ la görüntülenmeye başlamış ve magazin gündeminde kendini öne çıkarmayı başarmıştı. Çiftin ilişkisi dışarıdan oldukça huzurlu gözüküyordu ve insanlar artık yavaş yavaş onları kabullenmişti ki Kylie Jenner hamilelik söylentileriyle beraber kendini dış dünyadan neredeyse tamamen kopardı. Şubat 2018 de kızları Stormi’ yi kucaklarına alan çiftimiz hala beraberler ve yine önceden olduğu gibi gayet mutlu gözüküyorlar. Bu süreç boyunca Travis de tabi ki boş durmamış ve albüm çalışmalarına başlamıştı.

 

İlgili resim     

 

Ağustos 2018 de hayranlarıyla buluşturduğu “ASTROWORLD” albümüyle büyük ilgi çeken Travis Scott, albümünün çıkışının 2.haftasında listelerde yükselişe geçmiş ve Nicki Minaj’ ın Queen albümünü 2 numaraya indirmişti. Buna oldukça sinirlenen ve tepki vermekten de her zaman olduğu gibi hiç çekinmeyen Nicki Minaj, katıldığı bir radyo programında Scott’ ın bu başarıyı ve geliri hak etmediğini aksine Kylie Jenner ve kızları Stormi ‘yi kullanarak prim yaptığını söylemişti. Travis’ i Astroworld turnesi için hazırladığı kıyafet serisini Instagram hesabından tanıtan ve “Turnede ben ve kızım da olucaz ve sizlerle tanışmak için sabırsızlıkla bekleyeceğiz” diyerek reklam yapan Kylie Jenner’ ı haksız rekabet yaratmakla suçlayan Nicki Minaj bu duruma son derce üzüldüğünü söylemiş ve Kylie’ye olan sevgisinden ve hayranlığından da bahsetmişti. Kylie her ne kadar açık bir cevap vermemiş olsa da kırmızı halıda karşılaşmak istemediği için Minaj’ ın arkasından dolanmış ve beraber görüntü vermekten kurtulmuştu.

nicki minaj kylie jenner ile ilgili görsel sonucu

Merak edenler için Minaj ve Jenner arasındakilerin detayları;

file:///Users/user/Downloads/Nicki%20Minaj%20Travis%20Scott%20Feud%20Explained.html

Bütün bu olaylardan sonra Nicki Minaj albümüyle zirveye ulaşmış ve hak yerini buldu diyerek tweet atmıştı. Bu söylemlerin ve hareketlerin zamanlarının manidâr olması ve hep albüm çıkış dönemlerine denk gelmesi her ne kadar bizleri bunların gerçekliğinde ikileme düşürse de iki isme de kariyerlerinde başarılar diliyor ve gelecekteki karşılaşmalarını merakla bekliyoruz.


Continue reading

Next post

Thank U, Next


Thumbnail
Previous post

SHAKIRA


Thumbnail

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist