GENÇ YILDIZ MARTIN GARRIX

Written by on 29 Ekim 2018

Hollandalı DJ Martin Garrix, 2013 yılında çıkardığı şarkısı Animals ile hayatımıza girdi. Hayatımıza girdiği günden beri de başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

 

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen elektronik müziğin en sevilen isimlerinden biri olan Martin Garrix, her sene yapılan Dj Mag Top 100 Dj anketinde üçüncü kez “En İyi Dj” ünvanına layık görüldü. 2016 ve 2017 yılında da listenin zirvesinde yer alan Garrix başarısını ve dinleyicileri tarafından bir hayli sevildiğini yeniden kanıtlamış oldu.

David Guetta ve Marshmello gibi isimlerin yer alığı liste ise şöyle; 

1. Martin Garrix

2. Dimitri Vegas & Like Mike

3. Hardwell

4. Armin van Buuren

5. David Guetta

6. Tiësto

7. Don Diablo

8. Afrojack

9. Oliver Heldens

10. Marshmello

 

 

Garrix, 2016’da 1 numaraya yükselen en genç DJ oldu ve 2017 yılında bu ünvanını korumayı başardı. 

Dünyanın en büyük elektronik müzik festivallerinin aranan ismi olan Garrix, bu aralar kariyerinin en hareketli günlerini geçiriyor. İlk olarak Life=Crazy adlı fotoğraf kitabını piyasaya süren Garris, geçtiğimiz haftalarda da beş gün üzerinden beş farklı şarkı yayınladı. Şarkıları için hayranlarına ayrı ayrı kliplerle buluşturan Garrix, bu video klipleriyle YouTube’ta birer milyon görüntülenmeyi geçti. 

Başlangıçta Spinnin ’Records’la çalışan Garrix, sözleşmesinin sona ermesinin ardından Sony’ye imza attı ve kendi şirketi STMPD RCRDS’yi yarattı. Ayrıca, Güney Kore’de 2018 yılında düzenlenen Kış Olimpiyatları’nın kapanış töreninde muhteşem bir performans sergiledi. Yakında çıkacak olan albümü için Rihanna ,Calvin Harris, David Guetta ve Diplo gibi sanatçılarla birlikte  çalıştığını bildirildi. Büyük kitleleri heyecanlandıran bu iş birliği, sevilen sanatçıların hayranlarına da büyük sürpriz oldu. 

Martin Garrix’in hareketli ve müzik dolu hayatını sadece işine değil yaşam tarzına da yansıtıyor olacak ki Garrix’in sosyal medya hesapları şimdiler de bir hayli popüler. 

Sosyal mecraları aktif olarak kulanan genç yıldızın Instagram’da yaklaşık 16 milyon takipçisi var!Aynı zamanda YouTube’ta da hayatını paylaştığı ‘’Martin Garrix Show’’ adlı bir serisi bulunuyor. Biz de Martin Garrix’in genç yaşta elde ettiği bu başarıyı tebrik ediyor ve yeni şarkılarını heyecanla bekliyoruz 🙂

Tagged as

Continue reading

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist