Başarılı Şarkıcı Hasteneye Kaldırıldı

Written by on 15 Ekim 2018

ÖNCE DEMI LOVATO SONRA SELENA GOMEZ

BAŞARILI ŞARKICI HASTANEYE KALDIRILDI

Gençlik dizilerinden sahnelere ve dünya turlarına uzanan mucizevi bir kariyer, oldukça büyük bir servet ve sizi seven bir aile dediğimizde “insan daha ne ister?” demekten kendimizi alamıyoruz ama sağlık olmadan olmuyor. Başarılı şarkıcı Selena Gomez, geride bıraktığımız 1 hafta içerisinde 2 defa arka arkaya hastaneye kaldırıldı, peki neden?

Geçtiğimiz yıl bir çeşit bağışıklık sistemi hastalığına yakalanan Selena Gomez tam anlamıyla iyileşememiş ve son çare olarak böbrek nakli olmuştu. Nakil süreci sonrası aldığı kiloları eleştirildiğinde önemli olanın manken vücuduna sahip olmak değil, sağlıklı olmak olduğunu vurgulamıştı. Dışarıdan bakıldığında son derece güçlü, girişken, cesur ve sağlıklı gözüken Gomez, geride bıraktığımız 1 hafta içerisinde 2 kez hastaneye kaldırıldığında herkes hastalığının yeniden nüksettiğini düşündü ama sonrasında yaptığı açıklamalarla beraber olayın pek de öyle olmayabileceği ihtimali akla geldi.

2009 yılında müzik ve magazin gündeminin tek bir manşeti vardı, Justin Bieber ve Selena Gomez aşkı. Bu sansasyonel ilişki yıllar içerisinde bir küs bir barışık olarak devam etti ama ilişkilerinin kesin sonu Justin Bieber’ın Hailey Baldwin’le nişanlanmasıyla hatta muhtemelen gizlice evlenmesiyle geldi.

İlgili resim   İlgili resim

 

Yıllarca Gomez için sahnede bile göz yaşı döken, şarkılarında sürekli Gomez’e çağrıda bulunan Justin Bieber; geçtiğimiz yıl amacına ulaşmış ve Selena’yla barışmıştı. Ne yazık ki ünlü çiftin aşkı pek uzun sürmedi, ayrılıklarından birkaç hafta sonra Bieber ve Baldwin’in beraber fotoğrafları yayınlandı. Fotoğraflarının yayınlanmasından birkaç hafta sonraysa ikilinin önce nişanlandığı daha sonra da gizlice evlendiğine dair haberler gündemi darmaduman etti. İkili sürekli beraber görüntülenmeye, kilise dualarına gitmeye ve ilişkilerini gizlice yaşamaya başladılar. Justin, bu süreçte bambaşka bir insan oldu adeta çünkü muhabirlere saldıran, arabaları tekmeleyen ve temizlik kovasını tuvalet olarak kullanan Justin gitti yerine bir melek geldi. Bu değişimi gören Selena da durumu kabullenmişti ama sosyal medya üzerinden her gün aldığı tonlarca “Justin ve Hailey birbirlerine ait, çekil aradan” mesajları onu etkiledi. Sosyal medyaya ara verdiğini duyurduğu Instagram paylaşımının altına “kötü yorumlar herkesi incitir” yazdı ve herkesi meraklandırdı.

0928-selena-gomez-insta-2.jpg

 

Her şey gayet güzel gidiyordu ve çiçeği burnunda çiftimiz mutluydu ta ki Selena Gomez “duygusal boşluk ve çöküntü” sebebinden hastaneye gidinceye kadar. Gomez’in hastanede olduğunu öğrenen Justin’in gözyaşlarına boğulduğu fotoğraflar ortaya çıktı ve o akşam sokaklarda perişan bir halde görüntülendi Bieber. Fotoğraf karelerinde ise tek bir ortak nokta vardı o da Baldwin’in mutsuz surat ifadesi.

justin-bieber-clings-on-to-hailey-baldwin-selena-gomez-embed-01.jpg  justin BİEBER ile ilgili görsel sonucu

 

Selena Gomez’e geçmiş olsun diyor ve bu üçlünün gelişmelerini merakla bekliyoruz.

Tagged as

RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist