R.I.P Mac Miller

Written by on 18 Eylül 2018

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü rapçi Mac Miller’ın ani ölümünden sonra eleştiri okları yetenekli sanatçının eski sevgilisi Ariana Grande’ye çevrildi. İki sene boyunca büyük aşk yaşayan ikilinin ayrılık sebebi Ariana Grande’nin Mac Miller’ın madde bağımlılığından şikayetçi olmasıydı. Bu ilişkiyi daha fazla sürdürmek istemeyen genç şarkıcı Mac Miller’dan ayrılmasının hemen ardından Pete Davidson ile ilişkiye bir başladı, hatta geçtiğimiz günlerde aynı evde yaşamaya başladılar. Bu yüzden Ariana ünlü rapçinin ölümünün ardından hayranları tarafından sosyal medyada tepki gördü, Mac Miler’ın ölümünden dolayı onu suçlayanlar bile vardı.

mac miller ariana grande ile ilgili görsel sonucu

Tüm bu suçlamalara rağmen Ariana sosyal medya hesabından konuyla ilgili duygu yüklü bir paylaşımda bulundu. “19 yaşında seninle tanıştığımdan beri sana hayranım ve hep öyle kalacağım. Artık burada değilsin, buna inanamıyorum. Bunu defalarca konuşmuştuk. Sana çok kızgınım! Çok üzgünüm ve ne yapacağımı bilmiyorum. Sen benim en sevdiğim arkadaşımdın. Bu durumu düzeltemediğim için çok üzgünüm. Umarım şimdi iyisindir…”

 

Mac Miller’ın ölüm sebebinin aşırı doz uyuşturucu olduğu düşünülüyor, yetenekli rapçi uyuşturucu problemi olduğuna dair daha önce açıklamalarda bulunmuştu. Mac Miller, 2011 yılında çıkardığı ilk albümüyle üne kavuşmuştu, son zamanlarda çıkarttığı Donald Trump ile ilgili şarkısıyla ise adından çok söz ettirdi. Ünlü rapçinin önümüzdeki aylarda turneye çıkması bekleniyordu fakat ani ölümüyle tüm sevenlerini hüzne boğdu. Kesin ölüm sebebi henüz belli olmasa da aşırı doz uyuşturucu alımından kaynaklandığı düşünülüyor.

 


RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist