Müzik Dünyasının Genç Yıldızı Justin Bieber ve Hailey Baldwin Nişanlandı!

Written by on 16 Temmuz 2018

21.yüzyılın en popüler, unutulmaz isimlerinden birisi o: Justin Bieber. Evini, arabasını hatta yediği yemeği bile medya hep yakından takip etti. Şu sıralarda da model sevgilisi Hailey Baldwin’le nişanlanma haberiyle gündemde.

Saç stili, kıyafetleri ve şovlarıyla genç yaşta bir çok hayran kazandı. Müzik kariyeri boyunca da bir çok başarıya imza attı.Son çıkardığı albüm ‘’Purpose’’ Justin’in önceki çalışmalarına göre daha farklıydı ama yine bu albümle de birçok başarı kazandı. Albümden yayınlanan ilk single ‘’What do you mean?’’ 24 saat içinde online olarak en fazla dinlenen şarkı rekorunu kırdı. Bunun yanında Bieber, ”What Do You Mean’’ parçasıyla 30 Ağustos 2015 tarihinde MTV Video Müzik Ödüllerinde canlı bir performans sergiledi ve şarkıyı seslendirdikten sonra seyircilerdeki ona karşı olan ilgiyi fark ettiğinde gözyaşlarına hakim olamayıp sahnede ağlamıştı.

 

Bu kadar başarılı birinin sadece müziğini değil hayatını da hep merak ettik. İlk olarak 2014 yılında Selena Gomez’le yaşadığı aşkla uzun süre gündemimizi kurcalamıştı. Bir dargın bir barışık çift 2017 yılında tekrar bir araya geldi ve bu durum bir çok hayranı çok sevindirmişti.Oldukça yakın görülen ikilinin evleniceklerine dair dedikodular uzun süre gündemi meşgul etti. Hatta bu sene ikili Justin Bieber’ın babası Jeremy Bieber’ın düğününe beraber katılmışlardı ama bu birliktelik de çok uzun sürmedi ve ikili birkaç ay sonra yollarını son kez ayırdı.

Ayrılıktan sonra bir süre medyada sesini duymadık Justin’in. Herkes ayrılığı atlatmaya çalışıyor herhalde diye düşünürken genç yıldız eski sevgilisi Hailey Baldwin’le görüntülendi. Bu görüntülenmenin üzerinden çok geçmeden çift Bahamalar’da nişanlandı ve bu haber gündeme bomba gibi düştü. Bu kararı kısa bir süre içinde almaları çok eleştirildi ama ikilinin arası gayet iyi gözüküyor. Hatta 21 yaşındaki model Hailey Baldwin’in babası Stephen Baldwin, sosyal medya hesabından Bieber’ı ve kızını tebrik eden bir mesaj yazdı. Hailey ve Justin her gün mutlu pozlar vermeye devam ediyorlar ve herkes bu ikilinin düğününü çok merak ediyor.Biz de bu iki yetenekli genci tebrik ediyor ve mutluklar diliyoruz.

 


RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist