Bütün Sene Radyo Bilkent Mayfest Partisini Beklemek için 4 Neden

Written by on 4 Mayıs 2018

Soğuk kış günlerini geride bırakıp baharı kucakladığımız şu günlerde Mayfest Çim Alan hepimizin ortak buluşma noktası oluyor. Binlerce Bilkentlinin bir araya gelip doyasıya eğlendiği Radyo Bilkent Mayfest partisi ise geldi çattı! Senenin en sevdiğimiz zamanı , finallerden önce arkadaşlarınla ve binlerce Bilkentliyle eğlenmeye hazır mısın? Peki hepmizin heyecanla beklediği bu partiyi  bizim için bu kadar çekici kılan şey ne?

Açık Havada Eğlence

Her yıl mayıs başında gerçekleşen Radyo Bilkent Açık Hava Partisini bu kadar özel kılan şüphesiz ki Bilkent Mayfest çimlerinde  açık alanda doyasıya eğlenmek. Gün içinde arkadaşlarınızla çim alanda çeşitli etkinliklere katılabilir, stant stant gezip alışveriş yapabilir veya sadece güzel havanın tadını çıkartarak muhabbetin dibine vurabilirsiniz. Akşama doğru da müziğin sesinin yükselmeye başlamasıyla binlerce Bilkentliyle aynı anda açık havada dans edip eğlenebilirsiniz.

IMG_8915.JPG

Radyo Bilkent DJ’leri

Açık havada olmanın coşkusuyla beraber bizi bu kadar eğlendiren şey ise Radyo Bilkent DJ’leri. Türkiye’nin En Genç Radyosu sloganıyla yola çıkan radyo Bilkent her sene bizleri  hit ve dinamik müzikleriyle doyasıya eğlendirmeyi hedefliyor.

Dönem Sonu Coşkusu

Eminim hepiniz bütün sene sınavlar, quizler, projeler, sunumlar derken yoruldunuz ve yıprandınız. Güzel bir açık hava partisi tüm senenin koşuşturmacasını geride bırakmak için ideal. Hepimiz bu yorucu süreçten sonra eğlenmeyi hak ettik! Mayfest partisiyle  derslerin bitişini kutlarken yaklaşan finaller için de motivasyon depolamış oluyoruz.

Mayfest Ruhu

Mayfest ruhu bizim anlatabileceğimiz bir şey değil, ancak siz yaşayarak öğrenebilirsiniz… Kısaca anlatacak olursak: Mayfest ruhu yağmurda dans etmektir, çimenlerde yayılmaktır, başka okullardan arkadaşlarınızı eğlenceye dahil etmenin yollarını aramaktır, en önemlisi ise bir gün mola verip kendini eğlencenin akışına bırakmaktır!

IMG_8948.JPG

Tüm sene heyecanla beklediğimiz  an geldi çattı! 4 Mayıs Cuma günü seni de tüm Bilkentlilerle Mayfest Çim Alanda eğlenmeye davet ediyoruz. Her zamanki gibi yağmurluğunu getirmeyi unutma.

 


RadyoBilkent

İçinden Gelen Sesi Dinle

Current track

Title

Artist